Какво да правя?

Дискусии за проблеми и преживявания, любови и раздели при юношите.
babyby00

Какво да правя?

Мнениеот babyby00 » пон, 06 ное 2017, 23:17

Здравейте! Може би ще ви се стори странно, но имам следния проблем... Преди няколко месеца имах краткотрайна връзка с женен мъж. Жена му разбра за това и сега е решена да ме съсипе. Как да направя така, че родителите и приятелят ми да не разбират за това? (sweating) Страх ме е от последствията ... Помощ !!! (sweating)
Потребителски аватар
Mi4onka

Re: Какво да правя?

Мнениеот Mi4onka » ср, 08 ное 2017, 15:22

babyby00 написа:Здравейте! Може би ще ви се стори странно, но имам следния проблем... Преди няколко месеца имах краткотрайна връзка с женен мъж. Жена му разбра за това и сега е решена да ме съсипе. Как да направя така, че родителите и приятелят ми да не разбират за това? (sweating) Страх ме е от последствията ... Помощ !!! (sweating)

Единствения вариант е ако тя реши да не им казва. За целта единствената възможност е да й се извиниш да поговориш човешки с нея и има шанс да те разбере, но според мен не трябва да живееш с тайни защото винаги излизат наяве и по-добре да признаеш на приятеля си.
Потребителски аватар
KoKo_Roko

Мнениеот KoKo_Roko » чет, 09 ное 2017, 13:45

babyby00 написа:Здравейте! Може би ще ви се стори странно, но имам следния проблем... Преди няколко месеца имах краткотрайна връзка с женен мъж. Жена му разбра за това и сега е решена да ме съсипе. Как да направя така, че родителите и приятелят ми да не разбират за това? (sweating) Страх ме е от последствията ... Помощ !!! (sweating)

Аз също съм на мнение, че трябва да признаеш на приятеля си защото е трудно да се живее в лъжа, той ако те обича ще ти прости.
babyby00

Мнениеот babyby00 » пон, 13 ное 2017, 20:28

Той не би ми простил, познавам го... Тази грешка е на път да провали много неща от живота ми. Плюс, че с жената не може да се говори нормално - тя е тъпа и ограничена и може би затова мъжа й търси други... Знам, и аз имам огромна вина, но не толкова, колкото има той. За сега проблема отшумя, но не мисля, че е за дълго. (thinking)
Потребителски аватар
KoKo_Roko

Мнениеот KoKo_Roko » ср, 15 ное 2017, 13:17

babyby00 написа:Той не би ми простил, познавам го... Тази грешка е на път да провали много неща от живота ми. Плюс, че с жената не може да се говори нормално - тя е тъпа и ограничена и може би затова мъжа й търси други... Знам, и аз имам огромна вина, но не толкова, колкото има той. За сега проблема отшумя, но не мисля, че е за дълго. (thinking)

:) Ако те обича ще ти прости! Много е трудно да се живее с тайни и лъжи, човек се разболява. Всички грешим затова сме на земята иначе щяхме да сме ангелчета.

Върни се в “Форум за тийнейджъри”