Моят първи блог

Дискусии за проблеми и преживявания, любови и раздели при юношите.
Потребителски аватар
speakyspeakov

Моят първи блог

Мнениеот speakyspeakov » чет, 07 юли 2016, 15:45

Здравейте направих моят първи блог вчера и пуснах първата си статия тя е на тема за момичетата в днешно време и реших да направя тази тема за да ви го покажа и един вид реклама моля ви който може да отдели малко време и да прочете сатията ако желае и да остави коментар скоро ще публикувам и нова статия който иска може да ми даде някоя идея защото съм нов в това
Ето го и линкът към моята първа статия в блога ми.
https://balonche.wordpress.com/2016/07/ ... ено-време/
Потребителски аватар
Niki

Re: Моят първи блог

Мнениеот Niki » вт, 19 юли 2016, 17:52

speakyspeakov написа:Здравейте направих моят първи блог вчера и пуснах първата си статия тя е на тема за момичетата в днешно време и реших да направя тази тема за да ви го покажа и един вид реклама моля ви който може да отдели малко време и да прочете сатията ако желае и да остави коментар скоро ще публикувам и нова статия който иска може да ми даде някоя идея защото съм нов в това
Ето го и линкът към моята първа статия в блога ми.

:) Здравей няма да коментирам блога ти то е ясно че се учиш, просто един съвет, пробвай и Blogger.com това е платформата на Гугъл за блогове. Можеш да си добавиш собствен домейн безплатно, както и реклами от Adsense все пак проекта ти трябва да се издържа. И накрая помисли за оформление, разгледай различните добавки и шаблони, също внимавай как го рекламираш защото повечето форуми биха те изгонили като пускаш линкове. Успех!
Потребителски аватар
Георгиев

Re: Моят първи блог

Мнениеот Георгиев » вт, 29 ное 2016, 15:15

Дизайна е семпъл и не вади очи. Може би иска още малко подредба в насока да стане по-компактен и подреден, но аз съм малко вманиачен по тези теми. :) Все пак да не забравяме, че най-важното в един блог е уникалната информация - интересни и полезни статии, както и начинът по който се поднасят статиите на аудиторията. Другите неща са въпрос на вкусът на създателя на блога и преценката му как ще изглежда блогът му в очите на другите. :)

Върни се в “Форум за тийнейджъри”