Какво да правя? Моля за съвет

Дискусии за проблеми и преживявания, любови и раздели при юношите.
Fiona12

Какво да правя? Моля за съвет

Мнениеот Fiona12 » съб, 04 ное 2017, 23:44

Аз съм момиче на 16 и моята история е малко странна моля не ме съдете. Девствена съм и си харесах едно момче от квартала да ми загуби девствеността.Когато сме заедно си говорим за различни теми. Когато стане дума за моята девствеността той ми казва, че е крайно време да си загубя девствеността и че няма значение на колко си, но как да му кажа ,че искам да си загубя девствеността с него? Моля ви кажете ми? (thinking)
Потребителски аватар
rossi_bg

Re: Какво да правя? Моля за съвет

Мнениеот rossi_bg » нед, 05 ное 2017, 16:46

Fiona12 написа:Аз съм момиче на 16 и моята история е малко странна моля не ме съдете. Девствена съм и си харесах едно момче от квартала да ми загуби девствеността.Когато сме заедно си говорим за различни теми. Когато стане дума за моята девствеността той ми казва, че е крайно време да си загубя девствеността и че няма значение на колко си, но как да му кажа ,че искам да си загубя девствеността с него? Моля ви кажете ми? (thinking)

Здравей Fiona12, нито ти е странна историята нито някой ще те съди затова са форумите всеки да намери своите отговори. Това са нормални неща, харесала си момче, което искаш да ти отнеме девствеността. Вариантите според мен са два. Първия е ако искаш сериозна връзка с момчето първо да походите известно време. Вторият е ако търсиш само полов контакт, другият път като говорите на тази тема и той ти каже че ти е време му кажи уж на шега ами хайде де какво чакаш. Възможно е и той да е още девствен и само да говори и да се прави на мъж :), говорете на тази тема и пъди по откровена.
Потребителски аватар
Mi4onka

Мнениеот Mi4onka » ср, 08 ное 2017, 15:24

:) И според мен бъди по-директна това са нормални неща.
Потребителски аватар
nikoletta

Мнениеот nikoletta » вт, 26 дек 2017, 13:33

Fiona12 написа:Аз съм момиче на 16 и моята история е малко странна моля не ме съдете. Девствена съм и си харесах едно момче от квартала да ми загуби девствеността.Когато сме заедно си говорим за различни теми. Когато стане дума за моята девствеността той ми казва, че е крайно време да си загубя девствеността и че няма значение на колко си, но как да му кажа ,че искам да си загубя девствеността с него? Моля ви кажете ми? (thinking)

:) Според мен по-малко приказки повече действия, започнете с целувки прегръдки и то всичко ще си стане естествено.

Върни се в “Форум за тийнейджъри”