Как да накарам мама да отида на гинеколог

Дискусии за проблеми и преживявания, любови и раздели при юношите.
Fiona12

Как да накарам мама да отида на гинеколог

Мнениеот Fiona12 » съб, 27 яну 2018, 01:04

След последната ми менструация усещам леко парене и понякога натиск в яйчника. Имам бяло, кафеникава жълта слуз. Незнам какво да правя? Девствена съм и спазвам хигиена. Мисля да отида на преглед при гинеколог? Как да кажа на мама? На 16 съм мога ли да отида без тя да разбере, но ми се струва, че не е добра идея. Моля ви дайте ми съвет!!!
Потребителски аватар
Tiara

Re: Как да накарам мама да отида на гинеколог

Мнениеот Tiara » съб, 27 яну 2018, 13:40

Fiona12 написа:След последната ми менструация усещам леко парене и понякога натиск в яйчника. Имам бяло, кафеникава жълта слуз. Незнам какво да правя? Девствена съм и спазвам хигиена. Мисля да отида на преглед при гинеколог? Как да кажа на мама? На 16 съм мога ли да отида без тя да разбере, но ми се струва, че не е добра идея. Моля ви дайте ми съвет!!!

Първо задължително трябва да отидеш на гинеколог :) явно имаш проблем и отлагането само ще ти навреди. Второ ако си знаеш личния лекар и не ти се занимава с майка ти може и направо при него да отидеш той трябва да ти даде направление за гинеколог. :) И трето но не на последно място защо не седнеш и да поговориш спокойно с майка ти, не виждам за какво се притесняваш, хора сме на всички ни се налага да посещаваме понякога лекар.

Върни се в “Форум за тийнейджъри”