проблем при секс

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
Потребителски аватар
Стели.Тунчева

проблем при секс

Мнениеот Стели.Тунчева » ср, 03 май 2017, 14:15

Здравейте,от 5г съм разведена на 36г съм.Имам един проблем по време на сексуални контакти,от 1 година не съм имала полов контакт,сега си намерих приятел но хоп този проблем.По време на секс спри проникването и и когато проникне имам ужасна пареща болка и веднага се стягам и тя се засилва.Нямам проблем с овлажняването ползвали сме и лубриканти но пак е има тази болка в порядъка на 1-2 минути и след тва по време на самия акт изчезва и не ме боли.Но после усещам след акта усещам едно парене при ходене по малка нужда.Ходих на гинеколог няма ми нищо,дали не е от това че дълго време не съм имала сексуални контакти,като сложим че преди година имах само един и то с мъжа ми с който съм разведена,но не бях се овлажнила и ме заболя адски и го спрях.Иначе от 3 години съм нямала сексуален контакт,дали не е от това незнам,знам само че в началото е парещата болка и по време на контата изчезва,аз ли се стягам и не мога да се отпусна и от това да ме боли,и както казах нямам проблем с овлажняването или защото връзката ми е скорошна от 2 седмици,и все още не мога да се отпусна незнам вече.Ако някой е имал проблем като моя ще се радвам да сподели
Потребителски аватар
GaBrIeLa

Re: проблем при секс

Мнениеот GaBrIeLa » ср, 03 май 2017, 18:42

Стели.Тунчева написа:Здравейте,от 5г съм разведена на 36г съм.Имам един проблем по време на сексуални контакти,от 1 година не съм имала полов контакт,сега си намерих приятел но хоп този проблем.По време на секс спри проникването и и когато проникне имам ужасна пареща болка и веднага се стягам и тя се засилва.Нямам проблем с овлажняването ползвали сме и лубриканти но пак е има тази болка в порядъка на 1-2 минути и след тва по време на самия акт изчезва и не ме боли.Но после усещам след акта усещам едно парене при ходене по малка нужда.Ходих на гинеколог няма ми нищо,дали не е от това че дълго време не съм имала сексуални контакти,като сложим че преди година имах само един и то с мъжа ми с който съм разведена,но не бях се овлажнила и ме заболя адски и го спрях.Иначе от 3 години съм нямала сексуален контакт,дали не е от това незнам,знам само че в началото е парещата болка и по време на контата изчезва,аз ли се стягам и не мога да се отпусна и от това да ме боли,и както казах нямам проблем с овлажняването или защото връзката ми е скорошна от 2 седмици,и все още не мога да се отпусна незнам вече.Ако някой е имал проблем като моя ще се радвам да сподели

Може би е от дългото време през което не си правила секс, но аз бих те посъветвала да се консултираш и с друг гинеколог. Възможно е от дългата пауза да си се свила и след известно време на половия акт да се отпуска, опитайте постепенно следващия път да не бърза да прониква, първо опитай ти или той с пръсти и тогава.

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”