Приятеля ми има проблем с ерекцията

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
kapi4le

Приятеля ми има проблем с ерекцията

Мнениеот kapi4le » нед, 20 мар 2016, 18:22

Здравейте аз съм на 22 г. а приятелят ми е на 41 той е доста по-възрастен от мен но аз харесвам по-сериозни мъже много се разбираме и много го обичам. Аз нямам много сексуален опит но когато правим секс не му е много твърд и на моменти му омеква още. Доста често му го смуча и се втвърдява донякъде и после пак му омеква. Много го обичам и не искам да се разделяме но се чувствам незадоволена и доколкото знам той и с другите си връзки го е имал този проблем. Не сме говорили по въпроса но се чудя дали да не му предложа да купи някакви лекарства или отиде на преглед на лекар.
Потребителски аватар
Shada

Re: Приятеля ми има проблем с ерекцията

Мнениеот Shada » ср, 30 мар 2016, 15:50

Ами това е важен проблем все пак е най-важната функция на мъжа :) може да е от нещо елементарно като простата до психологически проблем, най-добре доктор да посети да му направят изследвания.
katerina

Мнениеот katerina » чет, 29 сеп 2016, 13:41

Моя приятел имаше подобен проблем. Това му помогна:
Редактирано от администратора
Потребителски аватар
bloodstriker
Контакти:

Мнениеот bloodstriker » пет, 11 ное 2016, 18:47

оправи ли се?
За разнообразие в секса и леглото с партньора, може да посетите тоя онлайн секс шоп магазин, който предлага решение на повечето сексуални проблеми
IlianaBurgas
Контакти:

Мнениеот IlianaBurgas » чет, 27 юли 2017, 11:07

Ето тука е обяснено надълго и нашироко относно проблемите с ерекцията. Наистина голям бич за мъжкия пол е тая работа. Мъжа ми едвам се справи с упражнения и няколко билкови добавки. Иначе и витагра е вариант, макар, че според мъжа ми водела до инсулт :).
Бих искала да споделя опита си, та за здрава и продължителна ерекция може да видите хапчета Vita Gra, които спасиха съпруга ми от побъркване...
Драснете ми ако имате още въпроси или да ви дам телефона на мъжа ми ...

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”