Приятелката ми иска тройка с друга жена

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
Toinskot

Приятелката ми иска тройка с друга жена

Мнениеот Toinskot » нед, 07 фев 2016, 13:39

:?: От четири години ходим заедно и онзи ден ми се хили и вика какво ще кажеш ако има още една жена докато правим секс. По принцип съм с доста развинтено въображение и съм си представял че го правя с 2 че и 3 жени но когато приятелката ми го подхвърли не бях подготвен. Имам много сериозни чувства към нея даже се замислям да й предложа брак но сега започвам да си мисля дали не е лесбийка. Според вас какво не й достига във връзката ни и я е подтикнало да иска секс с друга жена?
soxo

Re: Приятелката ми иска тройка с друга жена

Мнениеот soxo » ср, 10 фев 2016, 15:57

Наистина когато те изненадат не е приятно, особено когато имаш сериозни намерения за брак, но поне момичето е открито. А това за писленето няма да те изкара на добър път, най-добре поговорете и й сподели какво те тревожи.
Потребителски аватар
nikoletta

Мнениеот nikoletta » нед, 03 апр 2016, 11:29

8-) Дам soxo е прав но е важно и ти какво мислиш, защото след удоволствието трябва да живееш с мисълта, че приятелката ти харесва секс с други жени.
Потребителски аватар
bloodstriker
Контакти:

Мнениеот bloodstriker » пет, 11 ное 2016, 18:39

ММ да, тва е яко
За разнообразие в секса и леглото с партньора, може да посетите тоя онлайн секс шоп магазин, който предлага решение на повечето сексуални проблеми

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”