Не мога да достигна до оргазъм

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
Потребителски аватар
Shada

Не мога да достигна до оргазъм

Мнениеот Shada » пет, 29 апр 2016, 15:56

С мъжът ми сме женени от 10 години, много се обичаме но не помня някога да съм достигала до оргазъм. Има ли и други жени, които трудно достигат до оргазъм и ако може да ми дадете някакви съвети какво да правя.
Потребителски аватар
IrEna23

Re: Не мога да достигна до оргазъм

Мнениеот IrEna23 » пон, 09 май 2016, 18:55

:) Опитай да не мислиш за оргазма, а се отпусни и се наслаждавай на човека до теб. Започвайте бавно, заигравайте се не бързайте за да може да се възбудиш повече. Вниманието ти е съсредоточено само за оргазма и затова не се получава.
vivi5

Мнениеот vivi5 » ср, 11 май 2016, 16:02

И аз преди доста време бях като тебе,не че мъжа ми не знае какво да прави по време на секс,всичко е страхотно но все не достигах до заветния момент,та един ден решихме да изпробвам нещо с вибрация,не знам дали всичко беше на психическа основа, или самата вибрация ми помогна,но до ден днешен при всеки полов акт си достигам без проблем до оргазъм. (dance) (dance) (dance)
Потребителски аватар
Tiara

Мнениеот Tiara » пон, 23 яну 2017, 12:33

vivi5 написа:И аз преди доста време бях като тебе,не че мъжа ми не знае какво да прави по време на секс,всичко е страхотно но все не достигах до заветния момент,та един ден решихме да изпробвам нещо с вибрация,не знам дали всичко беше на психическа основа, или самата вибрация ми помогна,но до ден днешен при всеки полов акт си достигам без проблем до оргазъм. (dance) (dance) (dance)

Само с вибрация ли, а някакви други техники за достигане до оргазъм?

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”