Сексуален проблем ако мога така да го нарека...

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
numerius

Сексуален проблем ако мога така да го нарека...

Мнениеот numerius » вт, 03 май 2016, 12:11

Здравейте, трябва ми съвет и то много бързо. Знам всички ще почнат с това да сме били внимателни и тем подобни. Вчера с приятелката ми решихме да пробваме секс без презерватив, усещането е различно, но не в това е проблема. Тя се притеснява от това, че при ерекция, мъжът отделя течност, в която се съдържа сперма. Притеснява се защото го направихме само няколко пъти, след което си сложих презерватив, защото ми минаха сякакви мисли през главата - бременност главно. Искам да ми кажете, нужно ли е да се взимат от ония хапчета или да не избързваме или просто се панираме? Благодаря предварително!
Потребителски аватар
arabella

Re: Сексуален проблем ако мога така да го нарека...

Мнениеот arabella » вт, 03 май 2016, 14:45

Здравей, според мен не трябва да се притеснявате. Секретирането на пениса при възбуда на мъжа е нормална физиологична реакция. Когато пениса е еректирал се получава лубрикация (овлажняване) благодарение на жлези разположени в пикочния канал. Този секрет наподобява сперма но не съдържа сперматозоиди. Неговата задача е да овлажни мястото където пениса прониква и да е влажна средата откъдето ще премине по-късно спермата.

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”