Рано ли е за първият ми път?

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
angel_mirror

Рано ли е за първият ми път?

Мнениеот angel_mirror » чет, 29 дек 2016, 23:54

Здравейте!Първо ще се представя! Smiley Момиче на 17 години съм.Имам приятел от три години(което според мен е сравнително доста за възрастта ни),който през януари прави 18.
По принцип до този момент връзката ни е доста пасивна.Опознали сме се изключително добре за тези три години и доста се променихме от началото,и продължаваме да се променяме, но между нас никога не е имало типичното физическо взаимоотношение, което се очаква.Обичаме се, но рядко се целуваме, например.
Наскоро , обаче той ме попита, защо го наказвам така и каква е причината.Недоумявах за какво ми говори, но той ми обясни.Обясни ми, че иска да си ляга с мен и да се събужда с мен, че иска да ми покаже, че може да ме обича и по друг начин и,че това ще заздрави връзката ни, защото тя трябва да се развива.Аз обаче съм страшно объркана.За мене това е огромна крачка от която се страхувам.Ами, ако съжалявам после? Ами, ако по-късно осъзная, че не съм искала да го правя толкова рано? И наистина ли е рано? Аз се чувствам дете, едва ли не.
Не знам,...наистина не знам какво да правя.Знам,че той няма да ме остави след това,защото не заради това е бил с мен три години,но все пак ме е страх от тази крачка.Отема друга страна знам,че той е правилният човек.Сигурна съм в това.
Вие какво бихте ме посъветвали? И може би какво бихте направили на мое място?
Благодаря ви предварително!
Потребителски аватар
Sebbela

Re: Рано ли е за първият ми път?

Мнениеот Sebbela » нед, 01 яну 2017, 18:05

angel_mirror написа:Вие какво бихте ме посъветвали? И може би какво бихте направили на мое място?

:) Здравей, вие и двамата разсъждавате доста зряло така че мисля ще вземеш правилното решение. Но не се упокоявай че сте отдавна заедно и значи няма да се разделите. Борбата за вашата връзка трябва да е непрестанна. Моят съвет е да поговорите като зрели хора каквито вече сте и всеки да каже какво го притеснява.
Потребителски аватар
GaBrIeLa

Re: Рано ли е за първият ми път?

Мнениеот GaBrIeLa » съб, 07 яну 2017, 14:39

angel_mirror написа:Здравейте!Първо ще се представя! Smiley Момиче на 17 години съм.Имам приятел от три години(което според мен е сравнително доста за възрастта ни),който през януари прави 18.
По принцип до този момент връзката ни е доста пасивна.Опознали сме се изключително добре за тези три години и доста се променихме от началото,и продължаваме да се променяме, но между нас никога не е имало типичното физическо взаимоотношение, което се очаква.Обичаме се, но рядко се целуваме, например.
Наскоро , обаче той ме попита, защо го наказвам така и каква е причината.Недоумявах за какво ми говори, но той ми обясни.Обясни ми, че иска да си ляга с мен и да се събужда с мен, че иска да ми покаже, че може да ме обича и по друг начин и,че това ще заздрави връзката ни, защото тя трябва да се развива.Аз обаче съм страшно объркана.За мене това е огромна крачка от която се страхувам.Ами, ако съжалявам после? Ами, ако по-късно осъзная, че не съм искала да го правя толкова рано? И наистина ли е рано? Аз се чувствам дете, едва ли не.
Не знам,...наистина не знам какво да правя.Знам,че той няма да ме остави след това,защото не заради това е бил с мен три години,но все пак ме е страх от тази крачка.Отема друга страна знам,че той е правилният човек.Сигурна съм в това.
Вие какво бихте ме посъветвали? И може би какво бихте направили на мое място?

:D Рано, не може да се каже, че ти е рано, на твоята възраст ромките вече са баби. Сега сериозно, човек трябва да прави само това, което иска и му харесва, така че всичко ще си стане естествено когато му дойде времето.

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”