целувки по врата

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
Потребителски аватар
bilqna27
Контакти:

целувки по врата

Мнениеот bilqna27 » съб, 25 фев 2017, 01:11

Здравейте. Имам връзка от 6 месеца. Щастлива съм. НО когато започна да целувам приятеля си по врата той веднага се дърпа. Казвал ми е че го урдяло в бъбреците. Въпроса ми е дали е възможно, все пак е целувка по врата, съвсем нормална. Възможно ли е да ме лъже или да крие някоя травма от мен? Ще съм Ви благодарна, ако получа адекватни отговори!
Потребителски аватар
roko_baroko

Re: целувки по врата

Мнениеот roko_baroko » нед, 26 фев 2017, 13:29

bilqna27 написа:Здравейте. Имам връзка от 6 месеца. Щастлива съм. НО когато започна да целувам приятеля си по врата той веднага се дърпа. Казвал ми е че го урдяло в бъбреците. Въпроса ми е дали е възможно, все пак е целувка по врата, съвсем нормална. Възможно ли е да ме лъже или да крие някоя травма от мен? Ще съм Ви благодарна, ако получа адекватни отговори!

:) Здравей Биляна вие на колко години сте с приятеля ти? Аз мисля че го удря не в бъбреците, а в ерекцията. Прилича ми на притеснение от негова страна да не забележиш че е възбуден. Вие правили ли сте секс двамата?
Потребителски аватар
bilqna27
Контакти:

Мнениеот bilqna27 » нед, 26 фев 2017, 20:08

roko_baroko написа:
bilqna27 написа:Здравейте. Имам връзка от 6 месеца. Щастлива съм. НО когато започна да целувам приятеля си по врата той веднага се дърпа. Казвал ми е че го урдяло в бъбреците. Въпроса ми е дали е възможно, все пак е целувка по врата, съвсем нормална. Възможно ли е да ме лъже или да крие някоя травма от мен? Ще съм Ви благодарна, ако получа адекватни отговори!

:) Здравей Биляна вие на колко години сте с приятеля ти? Аз мисля че го удря не в бъбреците, а в ерекцията. Прилича ми на притеснение от негова страна да не забележиш че е възбуден. Вие правили ли сте секс двамата?

Правили сме и правим секс, не мисля, че се притеснява от това да не забележа ерекцията му защото сме говорили доста пъти и той ми е споделял доста неща от сорта на това, че от много малко получава ерекция. Аз съм на 20, той е на 22
Потребителски аватар
roko_baroko

Мнениеот roko_baroko » вт, 28 фев 2017, 11:43

bilqna27 написа:Правили сме и правим секс, не мисля, че се притеснява от това да не забележа ерекцията му защото сме говорили доста пъти и той ми е споделял доста неща от сорта на това, че от много малко получава ерекция. Аз съм на 20, той е на 22

Здравей отново, от това което си ми отговорила, че много лесно получава ерекция се крие разковничето. Вратът е много чувствителна ерогенна зона а особено за човек, който лесно се възбужда още повече. Може би приятелят ти не иска в определени моменти да еректира (представи си че сте с приятели и той издуе панталона) и това е причината да отказва този тип ласки. Моят съвет е да го предразположиш за разговор и да го помолиш да ти каже истината и какво точно означава, че го "удря в бъбреците" и ако наистина има подобен проблем посетете уролог за да не се задълбочи проблема. :) Все пак това е едно от най-приятните места за ласки, успех.

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”