Вие правите ли анален секс?

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
Iliana_B

Вие правите ли анален секс?

Мнениеот Iliana_B » съб, 05 мар 2016, 12:39

С мъжа ми не сме от най-разкрепостените но от време на време обичаме да експериментираме. Любимото му беше орален секс но от доста време настояваше за анален секс. Направихме го, той казва че много му харесало, на мен не особено. Сега периодически ме моли и го правя но с не особено желание. Чудех се вие правите ли анален секс, на всички ли им харесва и само аз ли съм изключение.
Greg_Ebliu

Re: Вие правите ли анален секс?

Мнениеот Greg_Ebliu » нед, 06 мар 2016, 11:29

С жена ми правим поне 2 пъти месечно анален секс и никога не се е оплаквала, че й е неприятно или я боли. Може би е въпрос на подход, винаги оставям аналното проникване за накрая или за десерт, когато жена ми е разгорещена и винаги използваме някакъв овлажняващ гел, така и на двамата ни е по-приятно.
Потребителски аватар
nikoletta

Мнениеот nikoletta » вт, 22 мар 2016, 17:17

:oops: И на мен ми харесва аналния секс даже ако използваме овлажнители ми е по-приятен от вагиналния.
Потребителски аватар
Tiara

Мнениеот Tiara » нед, 10 апр 2016, 18:09

Първоначално не ми харесваше аналня секс, но приятеля ми много му харесва и постепенно свикнах, даже като че ли ми харесва повече в дупето като ми го слага. :oops:
IreNaa_Si

Мнениеот IreNaa_Si » нед, 08 май 2016, 02:26

Мда често го правим с приятеля ми. Отначало го правеше когато го ядосам за да ме накаже. Сега обичам и по-често. Но и той знае как да подхожда. Винаги преди да започне ми лижи ануса.
mitiko

Мнениеот mitiko » пон, 09 май 2016, 15:27

Трябва да те навлажни доста добре преди да проникне отзад. Винаги преди анален секс облизвам хубаво дупето на жена ми и после влиза много лесно и не я боли.
Потребителски аватар
IrEna23

Мнениеот IrEna23 » пон, 09 май 2016, 18:23

IreNaa_Si написа:Мда често го правим с приятеля ми. Отначало го правеше когато го ядосам за да ме накаже. Сега обичам и по-често. Но и той знае как да подхожда. Винаги преди да започне ми лижи ануса.

Как ти харесва повече, като си вкарва само главичката или като прониква целия пенис надълбоко?
IreNaa_Si

Мнениеот IreNaa_Si » вт, 10 май 2016, 21:24

Разбира се, че като го вкарва целия...

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”