Дали е забременяла?

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
Tenson

Дали е забременяла?

Мнениеот Tenson » чет, 24 авг 2017, 02:55

Здравейте. Пиша ви, понеже съм леко притеснен. С приятелката ми правихме секс и аз свърших отвън, но не се измих. След 2-3 часа правихме отново секс без да се измия и отново свърших навън. Притеснява ме, дали за тези 2-3 часа не са останали някакви сперматозоиди по пениса ми, от които тя може да забременее при втория ни полов акт? Възможно ли е да има такива или те са умрели през това време? Ще бъда благодарен на по-бързи и компетентни отговори.
Потребителски аватар
SpOkOtO

Re: Дали е забременяла?

Мнениеот SpOkOtO » ср, 30 авг 2017, 15:40

Tenson написа:Здравейте. Пиша ви, понеже съм леко притеснен. С приятелката ми правихме секс и аз свърших отвън, но не се измих. След 2-3 часа правихме отново секс без да се измия и отново свърших навън. Притеснява ме, дали за тези 2-3 часа не са останали някакви сперматозоиди по пениса ми, от които тя може да забременее при втория ни полов акт? Възможно ли е да има такива или те са умрели през това време? Ще бъда благодарен на по-бързи и компетентни отговори.

:) Направо мисли ако е бременна ще го оставите ли и какво ще правите. Защо не й вземеш един тест за бременност дето ще стоиш да те измъчват терзания?
Потребителски аватар
Niki

Re: Дали е забременяла?

Мнениеот Niki » нед, 17 дек 2017, 11:12

Tenson написа:Здравейте. Пиша ви, понеже съм леко притеснен. С приятелката ми правихме секс и аз свърших отвън, но не се измих. След 2-3 часа правихме отново секс без да се измия и отново свърших навън. Притеснява ме, дали за тези 2-3 часа не са останали някакви сперматозоиди по пениса ми, от които тя може да забременее при втория ни полов акт? Възможно ли е да има такива или те са умрели през това време? Ще бъда благодарен на по-бързи и компетентни отговори.

След изхвърлянето на открито сперматозоидите умират бързо, но не съм сигурен ако са останали в канала колко време оцеляват. Затова между половите актове уринирайте.

http://www.puls.bg/health/pregnancy/news_12196.html

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”