Футбол и залози

Споделете какво е вашето занимание и увлечение практикувано през свободното време.
ivojivkov

Футбол и залози

Мнениеот ivojivkov » вт, 12 дек 2017, 23:02

Моето хоби напоследък е да гледам футболни мачове и да залагам на тях. Доста голяма тръпка и много приятно занимание като цяло. Има ли други такива ентусиасти? Може да споделям опит.
Потребителски аватар
Kirpi4a

Re: Футбол и залози

Мнениеот Kirpi4a » ср, 13 дек 2017, 17:01

ivojivkov написа:Моето хоби напоследък е да гледам футболни мачове и да залагам на тях. Доста голяма тръпка и много приятно занимание като цяло. Има ли други такива ентусиасти? Може да споделям опит.

(cash) Футбола е хубаво нещо, но внимавай със залозите :), ако ти е хоби пак си прави схеми, кой ще спечели но не си давай парите.
joro

Мнениеот joro » ср, 13 дек 2017, 21:56

Аз също залагам, но само за тръпката. За да съм по-сигурен в резултатите, гледам различни прогнози по сайтовете. Напоследък забелязвам голяма успеваемост в https://betportal.bg/ и гледам предимно от тях. Но с малко парички и по-малко напрежение на сингъли. Успех и пускайте Висшата лига след малко.
Потребителски аватар
Talloom

Мнениеот Talloom » пет, 15 дек 2017, 12:44

ivojivkov написа:Моето хоби напоследък е да гледам футболни мачове и да залагам на тях. Доста голяма тръпка и много приятно занимание като цяло. Има ли други такива ентусиасти? Може да споделям опит.

Аз се пробва много рядко защото съм калитко и аз като теб повече заради тръпката.
ivojivkov

Мнениеот ivojivkov » чет, 28 дек 2017, 22:31

Хахаха няма да станем милионери от това все пак. Важно е да има нещо, което да те кара да трепериш :D .
Потребителски аватар
Jaros

Мнениеот Jaros » пет, 29 дек 2017, 12:59

ivojivkov написа:Хахаха няма да станем милионери от това все пак. Важно е да има нещо, което да те кара да трепериш :D .

:) Сега има колкото искаш игри за тото милионери, така че никога не казвай никога ... не се знае, знае ли се.

Върни се в “Хоби и увличение”