Нов смартфон

Съвети и анализи на смарфони, препоръчайте ми смартфон, бюджетни телефони.
Потребителски аватар
kaloyan.tenev

Нов смартфон

Мнениеот kaloyan.tenev » вт, 13 сеп 2016, 16:18

Здравейте! Лумията ми остаря, а и е далеч зад водещите флагмани, затова ще я сменям. Готов съм да дам доста пари, тъй като използвам телефона постоянно и за всичко. Гледах телефоните на пазара дълго, четох насам-натам, и в крайна сметка се спрях на Huawei p9 и HTC 10. Разликата в цените им е голяма, от порядъка на 300-400 лв.

Та, кой от двата телефона според вас е по-доброто решение и заслужава ли си парите HTC-то?
Всякакви мнения и съвети са от полза!
Потребителски аватар
Jaros

Re: Нов смартфон

Мнениеот Jaros » нед, 23 окт 2016, 15:50

kaloyan.tenev написа:Здравейте! Лумията ми остаря, а и е далеч зад водещите флагмани, затова ще я сменям. Готов съм да дам доста пари, тъй като използвам телефона постоянно и за всичко. Гледах телефоните на пазара дълго, четох насам-натам, и в крайна сметка се спрях на Huawei p9 и HTC 10. Разликата в цените им е голяма, от порядъка на 300-400 лв.

Та, кой от двата телефона според вас е по-доброто решение и заслужава ли си парите HTC-то?
Всякакви мнения и съвети са от полза!

Смартфоните не са това, което бяха, не се харчи а вземи това:
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_365119.html?wid=4
с камера на Сони е.
Потребителски аватар
C-Bar

Re: Нов смартфон

Мнениеот C-Bar » съб, 14 яну 2017, 18:03

:) Бих добавил още някой лев и да си взема супер лаптоп за тези пари. Та съвет от мен ако не е за гъзария всичко до 500 лв. ще ти върши същата работа, да не говорим колко добри китайски модели има, които са със супер характеристики, Umi Z 4G например.

Върни се в “Форум за смартфони”