В Саудитска Арабия мъжете се обучават да бият правилно жените си

Форум за актуални международни политически новини, световните пазари и валутни котировки.
Потребителски аватар
Kirpi4a

В Саудитска Арабия мъжете се обучават да бият правилно жените си

Мнениеот Kirpi4a » ср, 01 юни 2016, 15:49

:) Семейни терапевти обучават мъжете как да бият жените си правилно. А по въпроса националната телевизия е излъчила специално обучително видео.
Потребителски аватар
Георгиев

Re: В Саудитска Арабия мъжете се обучават да бият правилно жените си

Мнениеот Георгиев » вт, 29 ное 2016, 22:36

Как да бият правилно жените си? Че жените трябва ли да се бият, само ако не налитат на бой самите те? И втората ми мисъл която дойде е - на изток трябва да научат жените си да не ги убиват на първо място. :)
Потребителски аватар
Hypper_B

Мнениеот Hypper_B » вт, 03 яну 2017, 18:48

Георгиев написа:Как да бият правилно жените си? Че жените трябва ли да се бият, само ако не налитат на бой самите те? И втората ми мисъл която дойде е - на изток трябва да научат жените си да не ги убиват на първо място. :)

:) На изток има голямо разнообразие от древни рецепти за отровни отвари. Сега сериозно, много им е сбъркано обществото и с времето все повече ще изостават като развитие от западните общества. Сега ги крепи като икономики петрола но след някое и друго десетилетие и той е на привършване.
Потребителски аватар
Shada

Мнениеот Shada » нед, 22 яну 2017, 13:10

Объркано, объркано ама малоумниците продължават да малтретират жените си!
Потребителски аватар
Niki

Мнениеот Niki » нед, 17 дек 2017, 11:31

Георгиев написа:Как да бият правилно жените си? Че жените трябва ли да се бият, само ако не налитат на бой самите те? И втората ми мисъл която дойде е - на изток трябва да научат жените си да не ги убиват на първо място. :)

Това за убиването на жените в арабските страни ме наведе на мисълта, че трябва и секс да се научат да правят правилно, че една булка я бяха убили защото не зачевала, а като й направили аутопсия се оказало, че е девствена. Мъжът й изглежда е объркал местата за зачеване.
Потребителски аватар
hot_woman

Мнениеот hot_woman » пон, 08 яну 2018, 13:48

Kirpi4a написа::) Семейни терапевти обучават мъжете как да бият жените си правилно. А по въпроса националната телевизия е излъчила специално обучително видео.

:) Не виждам нищо мъжко в това, мъжете да малтретират жените си.

Върни се в “Света”