Такси и лихви

Forum ABV, всичко от А до Я за феновете на АБВ форум абв.
Потребителски аватар
joro

Такси и лихви

Мнениеот joro » пет, 11 май 2018, 16:56

Често казват, че таксите и лихвите при бързите кредити са много високи, но някой може ли да ми каже колко всъщност високи са те? Преди време бях теглил бърз кредит, но от тогава нещата сигурно много са се променили. Вече има доста подобни фирми и конкуренцията сред тях сигурно е много голяма, то тогава не би ли трябвало таксите и лихвите да не са толкова високи?
Потребителски аватар
veneta

Re: Такси и лихви

Мнениеот veneta » нед, 13 май 2018, 14:39

Със сигурност нещата са се променили през годините. Навсякъде условията са различни, затова трудно някой може да ти каже с точност какви са. Принципно всеки си търси това, което му е най-изгодно и удобно в неговия случай. Отне ми малко повече време да намеря тази статия - https://cashcredit.bg/blog/polezno/kakv ... te-krediti , четох я преди две, три седмици. Обяснява се доста добре всичко около таксите и лихвите. Какви видове такси има и какво включват.
Потребителски аватар
joro

Мнениеот joro » нед, 27 май 2018, 16:52

Полезна статия, доверих им се, условията ми се сториха що годе добри. С годините доста такива фирми са възникнали, останах изненадан.
inov

Мнениеот inov » пет, 13 юли 2018, 16:44

joro написа:Полезна статия, доверих им се, условията ми се сториха що годе добри. С годините доста такива фирми са възникнали, останах изненадан.

Пиши накрая колко си взел и колко си върнал и за какъв период. На само ако са излезли по-добри условия от това: "Веднъж изтеглих 700 лв, и после върнах 1520 лв... От Изикредит.".
Всички подобни фирми са доказани кожодери и аз не бих се доверил на никоя... Как намери двама поръчители? Ако става въпрос за малка сума, то не беше ли по-лесно директно да вземеш заема от евентуалните ти поръчители?

Върни се в “АБВ форум абв - Forum ABV”