Напикаване

Форум за обсъждане на здравословни проблеми, изследвания, права на пациенти, здравната каса, профилактика на заболявания.
volvo

Напикаване

Мнениеот volvo » пет, 04 май 2018, 00:06

Здравейте на всички :)
Чудя се отностно един въпрос.....имам следния казус. Моя съквартирант (и дамата сме мъже) има проблем.....в смисъл той......аааа се напикава, не вечерта а през деня, докато е на работа. В смисъл работим заедно, хората виждат и усещат. Ама въпроса ми е, че в квартирата използваме една и съща перална машина. Дали неговите дрехи оставят някаква следа или не. Мога ли аз да прихвана (не дай си Боже) нещо. Инак ще трябва да сменям съквартиранта.
Потребителски аватар
Mi4onka

Re: Напикаване

Мнениеот Mi4onka » пон, 07 май 2018, 13:08

volvo написа:Здравейте на всички :)
Чудя се отностно един въпрос.....имам следния казус. Моя съквартирант (и дамата сме мъже) има проблем.....в смисъл той......аааа се напикава, не вечерта а през деня, докато е на работа. В смисъл работим заедно, хората виждат и усещат. Ама въпроса ми е, че в квартирата използваме една и съща перална машина. Дали неговите дрехи оставят някаква следа или не. Мога ли аз да прихвана (не дай си Боже) нещо. Инак ще трябва да сменям съквартиранта.

Изглежда човека не се усеща, може би е свързано с някакъв неврологичен проблем, но в случая по-важно е дали има допълнителни усложнения, като урологична инфекция. Ако има урологична инфекция е напълно възможно бактериите да преминат в бельото ви, когато се перат защото за унищожаването им е нужна висока температура. Малко е вероятно и вие да получите инфекция, защото при мъжете уретрата е по-дълга отколкото при жените, но има такъв вариант.
volvo

Re: Напикаване

Мнениеот volvo » пон, 07 май 2018, 21:49

Благодаря!
Не съм сигурен но май проблем е с пикучния мехур.

Върни се в “Здравен форум за здравето и здравословни проблеми”