съвет моля

Форум за обсъждане на здравословни проблеми, изследвания, права на пациенти, здравната каса, профилактика на заболявания.
ignisss

съвет моля

Мнениеот ignisss » вт, 14 авг 2018, 11:40

Здравеите хора от два месеца съм зле и доктора не може да ми намери какво ми е.
В началото имах доста силна суха кашлица тя продължи около седмица после ми се възпалиха дробовете и дишах трудно също така имах много храчки придружени от трудно преглъщане и като се изкашлям гърлото ми се затваряше и не можех да си пома въздох,понакога за повече от 25 секунди.Като отидох при лекаря ми предписа антибиотик за за дробовете и дишането ми се опраи но проблема със дишането остана.Когато се изкашлям независимо дали е нарочно или не гърлото ми се затваря и не мога да си поема въздох.Личния лекар ме изпрати да ми прегледат гърлото но нищо не намериаха също ме провериха за астма нямам и астма.Накрая ми дадоха едни хапчета да смуча за гърлото но те не помагат.
Ако някой е имъл такъв проблем да сподели опит.
Блъгодаря ви много
Потребителски аватар
Talloom

Re: съвет моля

Мнениеот Talloom » нед, 19 авг 2018, 20:52

ignisss написа:Здравеите хора от два месеца съм зле и доктора не може да ми намери какво ми е.
В началото имах доста силна суха кашлица тя продължи около седмица после ми се възпалиха дробовете и дишах трудно също така имах много храчки придружени от трудно преглъщане и като се изкашлям гърлото ми се затваряше и не можех да си пома въздох,понакога за повече от 25 секунди.Като отидох при лекаря ми предписа антибиотик за за дробовете и дишането ми се опраи но проблема със дишането остана.Когато се изкашлям независимо дали е нарочно или не гърлото ми се затваря и не мога да си поема въздох.Личния лекар ме изпрати да ми прегледат гърлото но нищо не намериаха също ме провериха за астма нямам и астма.Накрая ми дадоха едни хапчета да смуча за гърлото но те не помагат.
Ако някой е имъл такъв проблем да сподели опит.
Блъгодаря ви много

Да не получаваш някакъв спазъм, който да ти стяга мускула на гърлото и заради това да не можеш да дишаш. В такива моменти можеш ли да дишаш през носа? Защо не опиташ при друг специалист?

Върни се в “Здравен форум за здравето и здравословни проблеми”