Влюбен съм в омъжена жена.

Какво е любовта, какви чувства изпитваме, когато сме влюбени. А чувствали ли сме я истински.
Roliboli

Влюбен съм в омъжена жена.

Мнениеот Roliboli » ср, 29 ное 2017, 16:30

Влюбен съм в омъжена колежка, която искам да забравя, но е много трудно защото я виждам всеки ден.
Също тя ми каза, че не ме харесва, но когато, за няколко дни спра да и обръщам внимание ме гледа с насълзенни очи и видимо се разстройва. Разстройва се и когато говоря по-телефона, и когато говоря с друга жена,когато разбере че ще излизам някъде по заведения... Но в същото време се държи студено и с чувство на превъзходство спрямо мен, а към другите колеги се държи флиртуващо и топло.

Та, объркан съм, дали тя изпитва същото към мен и как да я забравя, защото очевидно няма смисъл да мисля за нея?
Потребителски аватар
Tiara

Re: Влюбен съм в омъжена жена.

Мнениеот Tiara » чет, 30 ное 2017, 15:35

Roliboli написа:Влюбен съм в омъжена колежка, която искам да забравя, но е много трудно защото я виждам всеки ден.
Също тя ми каза, че не ме харесва, но когато, за няколко дни спра да и обръщам внимание ме гледа с насълзенни очи и видимо се разстройва. Разстройва се и когато говоря по-телефона, и когато говоря с друга жена,когато разбере че ще излизам някъде по заведения... Но в същото време се държи студено и с чувство на превъзходство спрямо мен, а към другите колеги се държи флиртуващо и топло.

Та, объркан съм, дали тя изпитва същото към мен и как да я забравя, защото очевидно няма смисъл да мисля за нея?

:) Според мен и тя не знае. Ако си влюбен в нея много по-трудно ще я забравиш :) а и усещам, че и ти като че ли не искаш да я забравиш. Ако искаш да я забравиш е по лесно, просто спираш контакти с тази жена. Ако искаш да се случи нещо между вас вече става по-сложно но няма да сте нито първите нито последните. Повече ме притеснява че тя като че ли иска да си играе с теб да те манипулира.
Потребителски аватар
Hypper_B

Re: Влюбен съм в омъжена жена.

Мнениеот Hypper_B » съб, 09 дек 2017, 16:23

Roliboli написа:Влюбен съм в омъжена колежка, която искам да забравя, но е много трудно защото я виждам всеки ден.

:) Внимавай с жените само ни дърпат назад. Изяснете си отношенията и дръж на място, бъди мъж :)

Върни се в “Форум за любовта”