Трудна но истинска любов

Какво е любовта, какви чувства изпитваме, когато сме влюбени. А чувствали ли сме я истински.
Nikoleta89

Трудна но истинска любов

Мнениеот Nikoleta89 » пет, 29 дек 2017, 10:56

Здравейте!
Въпросното момиче за, което става въпрос се познаваме от доста години, и се привличахме, но нищо повече. Докато преди 3 месеца на майтап на шега усетихме, че е нещо по-сериозно. Тя има дете на 2 години ( това не е проблема ). С бащата на детето бяха разделени от 4 месеца, нямат брак. Той замина за чужбина да бачка, тогава започна всичко. Почнахме да си пишем, да си държим сметка ( уж на майтап ) къде си, с кой си, кога ще се прибираш ей такива работи. Явно в тази шега доста се увлякохме. После почнахме да се здърпваме, да ме вика да ходя пред тях, да говорим, просто да ме види, дори на няколко пъти излизаше от тях плачейки. Просто от тези моменти се увлякохме. После сутрин започна да идва у нас, стоеше до след обяд, прибираше се, после вечер отново намирахме начин да се виждаме и го правехме. От някъде нейния приятел научил за това и се прибра след 10тина дена от чужбина, точно тогава тя се скара с тяхните и си пренесе багажа у нас и 2 седмици живяхме заедно. Майка и не и даваше да вижда детето, но един ден тя се разбра с майка си и отиде сутринтта да види детето, след 3 часа и звъня не ми дигаше, накрая ми дигна телефона с думите “След 5 мин идвам да си събера багажа” Бях безсилна, дойде и го събра, но беше много зле, съсипана виждаше се, че е заставена и манипулирана ( явно чрез детето ) да го направи това. Да вметна имахме прекрасна и силна връзка! Заради баща и да е добре, защото има проблем със сърцето се оправи с приятеля и ( бащата на детето ). 5 дни след раздвлата ни тя ме потърси, обясни ми всичко и каза “Не мога да съм щастлива така, ще се прибера отново вкъщи, ще оправя всичко, знам че допуснах грешка” Проблема се явява в това, че приятеля и е много агресивен, всичко може да се очаква от него, докато бяхме заедно имаше няколко пъти заплахи, идва пред нас, но като чу за полиция и си тръгна много бързо. Та... тя иска да говори с него след празниците, да му каже цялата истина и да се върне при мене, съвет как да му каже? Не се знае каква ще е реакцията му повреме разговора, и след него!? Сега се виждаме тайно при първа възможност дори и за 5 минути, тя ацки съжалява, не се отказва от мене и за миг! Каза ми онзи ден “ Не ме е страх от никой и нищо, любовта ми лъм е по силна от всеки и всичко” !! Найстина нейзмеримо много се обичаме, целия проблем е той. Толкова се изморих психически, че на моменти ми идва да захвърля всичко и просто да се откажа, да спестя всички проблеми и разправии, който най-вероятно ще имаме след като се върне отново при мене, но много е трудно и може би не е редно да се откажеш от човека щ, който обичаш толкова много много и който също обича тебе, дори повече. Да се откажа ли, какво да правя/вим ? Найстиба ме е страх на моменти, от тоя ненормалник!
Потребителски аватар
Sebbela

Re: Трудна но истинска любов

Мнениеот Sebbela » пет, 29 дек 2017, 12:47

Nikoleta89 написа:Здравейте!
Въпросното момиче за, което става въпрос се познаваме от доста години, и се привличахме, но нищо повече. Докато преди 3 месеца на майтап на шега усетихме, че е нещо по-сериозно. Тя има дете на 2 години ( това не е проблема ). С бащата на детето бяха разделени от 4 месеца, нямат брак. Той замина за чужбина да бачка, тогава започна всичко. Почнахме да си пишем, да си държим сметка ( уж на майтап ) къде си, с кой си, кога ще се прибираш ей такива работи. Явно в тази шега доста се увлякохме. После почнахме да се здърпваме, да ме вика да ходя пред тях, да говорим, просто да ме види, дори на няколко пъти излизаше от тях плачейки. Просто от тези моменти се увлякохме. После сутрин започна да идва у нас, стоеше до след обяд, прибираше се, после вечер отново намирахме начин да се виждаме и го правехме. От някъде нейния приятел научил за това и се прибра след 10тина дена от чужбина, точно тогава тя се скара с тяхните и си пренесе багажа у нас и 2 седмици живяхме заедно. Майка и не и даваше да вижда детето, но един ден тя се разбра с майка си и отиде сутринтта да види детето, след 3 часа и звъня не ми дигаше, накрая ми дигна телефона с думите “След 5 мин идвам да си събера багажа” Бях безсилна, дойде и го събра, но беше много зле, съсипана виждаше се, че е заставена и манипулирана ( явно чрез детето ) да го направи това. Да вметна имахме прекрасна и силна връзка! Заради баща и да е добре, защото има проблем със сърцето се оправи с приятеля и ( бащата на детето ). 5 дни след раздвлата ни тя ме потърси, обясни ми всичко и каза “Не мога да съм щастлива така, ще се прибера отново вкъщи, ще оправя всичко, знам че допуснах грешка” Проблема се явява в това, че приятеля и е много агресивен, всичко може да се очаква от него, докато бяхме заедно имаше няколко пъти заплахи, идва пред нас, но като чу за полиция и си тръгна много бързо. Та... тя иска да говори с него след празниците, да му каже цялата истина и да се върне при мене, съвет как да му каже? Не се знае каква ще е реакцията му повреме разговора, и след него!? Сега се виждаме тайно при първа възможност дори и за 5 минути, тя ацки съжалява, не се отказва от мене и за миг! Каза ми онзи ден “ Не ме е страх от никой и нищо, любовта ми лъм е по силна от всеки и всичко” !! Найстина нейзмеримо много се обичаме, целия проблем е той. Толкова се изморих психически, че на моменти ми идва да захвърля всичко и просто да се откажа, да спестя всички проблеми и разправии, който най-вероятно ще имаме след като се върне отново при мене, но много е трудно и може би не е редно да се откажеш от човека щ, който обичаш толкова много много и който също обича тебе, дори повече. Да се откажа ли, какво да правя/вим ? Найстиба ме е страх на моменти, от тоя ненормалник!

Човешките взаимоотношения винаги са били трудни и ще бъдат. Понякога в шегите се казва истината, както се е случило при вас. В случая според мен е важно дали се обичате истински. Защото наистина се обичате рано или късно ще сте заедно. Щом тя предпочита теб значи има голяма криза в отношенията с мъжът си, която едва ли ще преодолее. В случая според е по-важно приятелката ти какво решение иска да вземе.
Nikoleta89

Мнениеот Nikoleta89 » пет, 29 дек 2017, 13:00

Тя иска да е с мене, виждаме се всеки ден дори и за малко, при всеки удобен момент ме търси звъни ми дори и за секунда да ми каже колко ме обича, и колко и липсвам! Не спира да се бори, не се предава и за миг. Дори аз самата понякога се предавам, но тя не го прави! Когато се опитам(но не мога) уж да я оставя думи са и: “ Моляте не го прави, ще ме съсипеш психически и физически, всичко ще оправя “ целия проблем се явява този уж мъж. Мисли като се махне на първо време да отиде у тях, защото ако директно дойде при мене ще става страшно. В този момент още повече ще му се отвори агресията и кой знае какво ще направи, защото не стига че приятелката му го напуска, ми и веднага отива при друг човек. А аз съм му голям трън в очите, постоянно я питал имаш ли чувства към нея, ти се променяш като говорим за нея и ей такива сродни приказки на тези. Целия проблем е той, и действията който ще последват след като го остави! Трябва много да се пазим! Но как да оставим тази голяма любов, та ние не можем една без друга, най-красивите чувства изживяваме, понякога имам чувството, че незнам дали ще излезнем от този кошмар!
Nikoleta89

Мнениеот Nikoleta89 » пет, 29 дек 2017, 13:02

А криза в отношенията си имат още аз преди да се появя и любовтта ни. Обаче той е прекаленно агресивен и плиткоумен, за да разбере че отношенията са им разбити много отдавна! И търси постоянно вината в мене, и постоянно и говорел за мене!
Потребителски аватар
Sebbela

Мнениеот Sebbela » пет, 29 дек 2017, 13:22

Nikoleta89 написа:А криза в отношенията си имат още аз преди да се появя и любовтта ни. Обаче той е прекаленно агресивен и плиткоумен, за да разбере че отношенията са им разбити много отдавна! И търси постоянно вината в мене, и постоянно и говорел за мене!

Според мен нормално е когато не вървят взаимоотношенията между двама души да се приключи връзката. За съжаление в повечето случаи се започва нова връзка, като човек търси това което му е липсвало. Та мисълта ми е ако взаимоотношенията им не вървят да се разделят и тогава да решите какво ще правите. Според мен приятелката ти се лута между тебе и мъжът си и не знае какво да прави, което е напълно нормално все пак има и дете от него.
Nikoleta89

Мнениеот Nikoleta89 » пет, 29 дек 2017, 13:30

Не не миличка, повярвай ми не се лута изобщо, много добре знае какво иска, знае и с кой иска да е, просто той е много агресивен и се притеснява нормално е! За това го мислим така да не идва веднага при мене като се разделят, а да отиде вкъщи. Той е пълен въшкар идва пред вкъщи с 4 5 човека, но в момента в който взехме телефоните избяга буквално защото си помисли, че звъним на полиция! И още 2 3 пъти е идвал да се разправя с мене....
Nikoleta89

Мнениеот Nikoleta89 » пет, 29 дек 2017, 13:33

Заплахи от рода на: “ Щи счупя ръцете, ще те приключа до 2 3 дни, следят те хора “ не, че ме е кой знае колко страх защото сме били не еисн път с него очи в очи, не е смял нещо да направи поскорл се опитва да ми вземе страха яко, личи че е страхлив, но.... трябв да се намери най подходящия начин, няма да минем без заплахи и щуротии но поне да опитаме по-малко по лек начин. Всичко и агресията му с времето ще помине, но иска време
Nikoleta89

Мнениеот Nikoleta89 » пет, 29 дек 2017, 13:34

Абе с две думи целия проблем е той и непредсказуемите действия, който може да направи. А на нас изобщо не ни се мре.... много е сложно всичко
Потребителски аватар
Sebbela

Мнениеот Sebbela » пет, 29 дек 2017, 13:38

Nikoleta89 написа:Не не миличка, повярвай ми не се лута изобщо, много добре знае какво иска, знае и с кой иска да е, просто той е много агресивен и се притеснява нормално е! За това го мислим така да не идва веднага при мене като се разделят, а да отиде вкъщи. Той е пълен въшкар идва пред вкъщи с 4 5 човека, но в момента в който взехме телефоните избяга буквално защото си помисли, че звъним на полиция! И още 2 3 пъти е идвал да се разправя с мене....

Като казах "лута" нямах в предвид, че не е сигурна в чувствата си към теб. Прост мисля, че е в момента е в голям стрес, но решението, което сте взели първо тя да се прибере у тях е правилно. Няма смисъл да го провокирате, вие пак може да се срещате. И когато се успокоят нещата да се съберете.
Nikoleta89

Мнениеот Nikoleta89 » пет, 29 дек 2017, 13:44

Много Ви благодаря за ценните съвети, имах много нужда! Гледам да се държа пред нея, да не се издавам, но.. понякога ми личи и тя усеща и почва да се притеснява, да ми казва “ Няма страшно, всичко ще се оправи, всичко ще оправя “ ... Дано излезнем някога от този кошмар, защото понякога имам чувството, че няма управия и много много се предавам!

Върни се в “Форум за любовта”