Създаване на подфоруми по поръчка.

Ако имате въпроси свързани с работата на форума можете да ги зададете тук.
inov

Създаване на подфоруми по поръчка.

Мнениеот inov » чет, 23 мар 2017, 21:01

Така или иначе се вижда, че малко хора има в този форум. Защо не се стимулират потребителите, които по-често влизат, като им се даде възможност да си поръчат специален раздел във форума (стига да не е някаква тотална глупост).
Потребителски аватар
Forumci
Site Admin

Re: Създаване на подфоруми по поръчка.

Мнениеот Forumci » нед, 26 мар 2017, 14:38

inov написа:Така или иначе се вижда, че малко хора има в този форум. Защо не се стимулират потребителите, които по-често влизат, като им се даде възможност да си поръчат специален раздел във форума (стига да не е някаква тотална глупост).

Здравей, въпросът ви е интересен, ако може да уточните конкретно какъв раздел искате и къде да бъде създаден?
inov

Мнениеот inov » пон, 27 мар 2017, 19:01

Конкретно имах предвид нещо съвсем специализирано и такова което ме интересува. Имам предвид «Разработка на софтуерни технологии», но честно казано ще ми трябва поне още около половин година, преди да съм навлязъл по-навътре в материята. Така, че питах на практика само по принцип.
Потребителски аватар
Forumci
Site Admin

Мнениеот Forumci » вт, 28 мар 2017, 12:23

inov написа:Конкретно имах предвид нещо съвсем специализирано и такова което ме интересува. Имам предвид «Разработка на софтуерни технологии», но честно казано ще ми трябва поне още около половин година, преди да съм навлязъл по-навътре в материята. Така, че питах на практика само по принцип.

Разбирам а защо не създадете тема раздел "Технологии" под форум "Компютри". Може да се получи интересна тема, особено ако има и други форумци на твоето ниво и интереси, а защо не и да споделяш докъде си стигнал в начинанието и етапите през, които преминаваш.
inov

Мнениеот inov » вт, 28 мар 2017, 17:53

За момента ще изчакам, защото когато в главата ти има голяма каша от идеи много трудно се пише нещо смислено. По скоро на този етап искам да прочета това онова, да се ориентирам, включително и за хората които посещават форума.

Върни се в “Теми за работата на форума”