Срамежлив съм как да се запозная с нея?

Форум за тези, които търсят своята любов, човекът, с който да изживеят живота си.
Потребителски аватар
uncurajo

Срамежлив съм как да се запозная с нея?

Мнениеот uncurajo » вт, 26 апр 2016, 15:24

На 17 г. съм и от известно време харесвам момиче, което е на моите години. Тя е сервитьорка в едно кафе, като ходя там се виждам и винаги ми се усмихва и аз само се усмихвам и не знам какво да кажа.
Потребителски аватар
Георгиев

Re: Срамежлив съм как да се запозная с нея?

Мнениеот Георгиев » вт, 03 май 2016, 13:14

Попитай я нещо. :) Заговори я. Ако е готин характер - няма проблеми. Кажи й, че те кефи. Можеш да я почерпиш нещо, да и оставиш бакшиш? Начини много! :) Въпросът е да направиш първата крачка, да предприемеш нещо и да събориш бариерата. От там нататък знаци много по пътя. Срамежливостта е готино качество, но при момчетата е лека бариера. :) Съвети много, но кураж се иска :)
Потребителски аватар
Shada

Мнениеот Shada » съб, 07 май 2016, 20:54

:) Просто се усмихвай това е най-важното, дръж се естествено и уверено и бъди себе си не се прави на палячо.
Потребителски аватар
KoKo_Roko

Мнениеот KoKo_Roko » чет, 12 яну 2017, 11:52

Има много варианти, но прочети тази статия с полезни съвети как да се преодолее срамът при запознанства ще ти е полезно
http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/pritesnenie/
Потребителски аватар
Niki

Мнениеот Niki » нед, 17 дек 2017, 11:16

uncurajo написа:На 17 г. съм и от известно време харесвам момиче, което е на моите години. Тя е сервитьорка в едно кафе, като ходя там се виждам и винаги ми се усмихва и аз само се усмихвам и не знам какво да кажа.

:D Един мъдър човек беше казал "Дъжд кола не мие и срам п*тка не еб*", така че стегни се човече, няма срам в тая работа.

Върни се в “Да се запознаем”