Специализирани места за запознанства

Форум за тези, които търсят своята любов, човекът, с който да изживеят живота си.
Потребителски аватар
VoiVoDaTa

Специализирани места за запознанства

Мнениеот VoiVoDaTa » пет, 10 юни 2016, 15:58

Има ли специализирани места за запознанства, където хора без партньор да отидат и евентуално да се запознаят с нови приятели.
Потребителски аватар
Георгиев

Re: Специализирани места за запознанства

Мнениеот Георгиев » вт, 29 ное 2016, 15:03

Интересно - не съм чувал такива до сега. Но ще е още по-интересно ако има и са продължили да функционират във времето, като се има в предвид, че ще има и обвързани "необвързани" посетители. :)
Потребителски аватар
KoKo_Roko

Мнениеот KoKo_Roko » чет, 12 яну 2017, 11:59

:) За специализирани места не съм чувал но е интересна идея. Иначе пускам линк за мъжете с 5 места, където да срещнете жена. Ориентирайте се по това каква жена търсите и къде е възможно да я срещнете
http://savetizasreshti.com/saveti-za-srehti/five-places/
inov

Мнениеот inov » чет, 23 мар 2017, 20:58

Преди време беше на мода хората то различни форуми да си организират среща на живо. Не, че това е целта на тези срещи, но и за това може би стават.
На всякакви други места на практика ще се запознаеш с напълно непознати от които да си чул две три изречения на място и толкова.
Потребителски аватар
VoiVoDaTa

Мнениеот VoiVoDaTa » нед, 26 мар 2017, 14:48

inov написа:Преди време беше на мода хората то различни форуми да си организират среща на живо. Не, че това е целта на тези срещи, но и за това може би стават.
На всякакви други места на практика ще се запознаеш с напълно непознати от които да си чул две три изречения на място и толкова.

:) Да това е една добра идея за организиране на срещи.
Потребителски аватар
IrEna23

Мнениеот IrEna23 » ср, 20 сеп 2017, 17:04

Георгиев написа:Интересно - не съм чувал такива до сега. Но ще е още по-интересно ако има и са продължили да функционират във времето, като се има в предвид, че ще има и обвързани "необвързани" посетители. :)

Най-вече необвързани. Аз освен за кръчми други места за запознанства не се сещам.

Върни се в “Да се запознаем”