Брак или съжителство на семейни начала

Дискусионен форум за това, което ви вълнува в отношенията в семейството, партньор, родители, близки роднини.
anabelle

Брак или съжителство на семейни начала

Мнениеот anabelle » нед, 07 фев 2016, 15:34

Все по-трайна е тенденцията към увеличаване на броя на двойките, които живеят на семейни начала без да сключват граждански брак. Вие какво предпочитате, на какво сте привърженик на съвместно съжителство без брак или за сключване на граждански брак. Всички хора са различни и много фактори влияят на нашето решение така че не се притеснявайте от мнения може и без да задълбаваме. Аз живея с приятеля ми без брак на семейни начала и тази тема често е в главата ми, макар да сме щастливи и да се разбираме.
hot_woman

Re: Брак или съжителство на семейни начала

Мнениеот hot_woman » ср, 10 фев 2016, 15:52

Аз също живея с приятеля ми на семейни начала 5-та година, разбираме се добре и не виждам какъв е проблема. Ако мислиш че брака ще задържи партньора това е заблуда.
Потребителски аватар
BoNiBoNKa

Мнениеот BoNiBoNKa » чет, 24 мар 2016, 15:29

hot_woman написа:Аз също живея с приятеля ми на семейни начала 5-та година, разбираме се добре и не виждам какъв е проблема. Ако мислиш че брака ще задържи партньора това е заблуда.

:) Бракът не задържа партньора но все пак е една отговорност към семейството, жената и евентуално децата.
Потребителски аватар
hot_woman

Мнениеот hot_woman » пон, 08 яну 2018, 13:51

anabelle написа:Все по-трайна е тенденцията към увеличаване на броя на двойките, които живеят на семейни начала без да сключват граждански брак. Вие какво предпочитате, на какво сте привърженик на съвместно съжителство без брак или за сключване на граждански брак. Всички хора са различни и много фактори влияят на нашето решение така че не се притеснявайте от мнения може и без да задълбаваме. Аз живея с приятеля ми без брак на семейни начала и тази тема често е в главата ми, макар да сме щастливи и да се разбираме.

Аз съм за съжителство на семейни начала, бракът не може да задържи партньорите.

Върни се в “Семейни отношения”