Смяна на броня

Избор и покупка на автомобил, газов инжекцион и уредба, авточасти, акумулатори, гуми, джанти, тунинг.
Потребителски аватар
veneta

Смяна на броня

Мнениеот veneta » вт, 22 май 2018, 17:49

Стана тя, каквато стана... Мъжът ми го няма в града, а принципно не ми дава много колата, което е много тъпо, защото имам книжка, а не карам. Все като реша да карам и мрънка за най-малкото и нямам много опит, а е доста трудно понякога да се предвижвам без кола. Днес реших да се възползвам от това, че мъжът ми няма да го има в града една седмица и реших да се повозя с колата, но докато паркираш не видях, че има една каменна кофа и ударих бронята. Искам възможно най-бързо да прикрия случилото се, но не знам откъде да взема нова броня. Колата е голф 5, черен.
Потребителски аватар
joro

Re: Смяна на броня

Мнениеот joro » ср, 23 май 2018, 13:33

Искаш той да не разбира ли? Не знам като цяло това доколко е добра идея. Но ако искаш, може да провериш в https://maxcar.bg/avtochasti/vw/ , там би трябвало да намериш броня и може да я поръчаш с експресна доставка. Често поръчвам от тях и знам, че няма да имаш проблеми. От една страна, не е яко да криеш, но от друга не е окей да не ти дава да се научиш, така че ти си преценяваш.
Потребителски аватар
veneta

Мнениеот veneta » съб, 26 май 2018, 22:29

Да, не искам да знае и направих всичко възможно да не разбере. :D Много съм горда, че се оправих сама и оправих кашата.
Потребителски аватар
joro

Мнениеот joro » нед, 27 май 2018, 11:42

Браво, но друг път гледай да не криеш, не е много готино.

Върни се в “Форум за автомобили”