Какво мислите да си направя ли татуировка

Дискусии за проблеми и преживявания, любови и раздели при юношите.
Потребителски аватар
BoNiBoNKa

Какво мислите да си направя ли татуировка

Мнениеот BoNiBoNKa » пон, 13 юни 2016, 16:16

От доста време мисля да си направя татуировка, но си мисля че след време ако искам да я махна ще ми остане белег.
Потребителски аватар
Niki

Re: Какво мислите да си направя ли татуировка

Мнениеот Niki » вт, 19 юли 2016, 17:44

:) Според мен татуировките развалят удоволствието от докосването до нежната и красива женска кожа, на кой съм аз ...
Потребителски аватар
Георгиев

Мнениеот Георгиев » вт, 29 ное 2016, 15:15

Niki написа::) Според мен татуировките развалят удоволствието от докосването до нежната и красива женска кожа, на кой съм аз ...

Подкрепям това мнение безусловно. :)
Потребителски аватар
Talloom

Мнениеот Talloom » съб, 14 яну 2017, 11:10

Много интересна статия за целия процес по татуиране, дали боли, за и против татуировката, как протича процеса по татуиране, грижа за татуировката, какви са рисковете, премахване на татуировка и изобщо в края на краищата струва ли си да се татуираме.
http://vitaminasport.bg/news/zdrave/za-i-protiv-tatuiraneto-zdravoslovna-li-e-tatuirovkata.html
Fiona12

Мнениеот Fiona12 » съб, 27 яну 2018, 01:11

Аз лично имам татуси и не съжалявам за тях. Ведъж почнеш ли,няма спиране :) Боли зависимост от мястото. На ребрата най-боли. Аз имам на крака, ключица и китка и не ме болеше въпрос на психика. Съветвам те да помислиш поне месец каква ще ти е татуировката.
Потребителски аватар
Talloom

Мнениеот Talloom » съб, 27 яну 2018, 13:32

Fiona12 написа:Аз лично имам татуси и не съжалявам за тях. Ведъж почнеш ли,няма спиране :) Боли зависимост от мястото. На ребрата най-боли. Аз имам на крака, ключица и китка и не ме болеше въпрос на психика. Съветвам те да помислиш поне месец каква ще ти е татуировката.

:) Да три пъти мисли веднъж режи щото после е трудно със заличаването. И аз мисля че веднъж почне ли с татусите няма спиране :) затова по-добре да не почва но това е моето скромно мнение. :D Пък кой съм аз едва ли не ...

Върни се в “Форум за тийнейджъри”