моля за съвет

Споделени сексуални преживявания и проблеми.
Потребителски аватар
miroslaw.ivanow

моля за съвет

Мнениеот miroslaw.ivanow » пет, 08 сеп 2017, 03:08

Когато бяхме малки с сестра ми си играех ме на мъж и жена пипал съм и по сливата тя ми е пипала ми е патката даже сме се къпали заедно това продължи доста време сега тя е на 33 аз съм на 27 и имам яко мерак да правия секс с нея даже една вечер когато излезе от банята си облече клин който и очертаваше срамните устни патката ми стана на кокал много тя забеляза виждал съм и сливата преди време през ключалката на банята много е гладка и всеки път като влезна да се къпя взимам нейните прашки и си правия .и си представям как се чука ме много искам да я чукам кажете какво да правия
Потребителски аватар
Sebbela

Re: моля за съвет

Мнениеот Sebbela » пет, 08 сеп 2017, 14:42

miroslaw.ivanow написа:Когато бяхме малки с сестра ми си играех ме на мъж и жена пипал съм и по сливата тя ми е пипала ми е патката даже сме се къпали заедно това продължи доста време сега тя е на 33 аз съм на 27 и имам яко мерак да правия секс с нея даже една вечер когато излезе от банята си облече клин който и очертаваше срамните устни патката ми стана на кокал много тя забеляза виждал съм и сливата преди време през ключалката на банята много е гладка и всеки път като влезна да се къпя взимам нейните прашки и си правия .и си представям как се чука ме много искам да я чукам кажете какво да правия

Дано да е някоя твоя сексуална фантазия но ако все пак е реалност най-добре е със сестра ти да не живеете под един покрив. Моят призив към всички родители които имат момче и момиче като поотраснат децата разделяйте ги в отделни стаи.
Потребителски аватар
miroslaw.ivanow

Мнениеот miroslaw.ivanow » пет, 08 сеп 2017, 17:00

не е фантазия реалност е даже сега като се изкъпе си облича клин които и очертава срамните устни и виждам че тя вижда че се надървям много а може ли да е 'че тя е от доста време на сухо и да и се иска секс ама нали има дете и да не сме да си поиска в 2 думи да я сърби много п*****а

Редактирано от администратор.
Не използвайте вулгарни думи!
Потребителски аватар
Sebbela

Мнениеот Sebbela » нед, 10 сеп 2017, 15:55

miroslaw.ivanow написа:не е фантазия реалност е даже сега като се изкъпе си облича клин които и очертава срамните устни и виждам че тя вижда че се надървям много а може ли да е 'че тя е от доста време на сухо и да и се иска секс ама нали има дете и да не сме да си поиска в 2 думи да я сърби много путката

Ти прочете ли какво ти написах по-горе вие не трябва да сте под един покрив. Даже си за психолог. Ако толкова ви се иска и на двамата намерете си някой.
Потребителски аватар
miroslaw.ivanow

Мнениеот miroslaw.ivanow » нед, 10 сеп 2017, 20:35

ne ne ni se iska i na dwamata a samo na men
Потребителски аватар
Sebbela

Мнениеот Sebbela » пон, 11 сеп 2017, 12:08

miroslaw.ivanow написа:ne ne ni se iska i na dwamata a samo na men

Щом си задаваш въпроса във форума значи осъзнаваш, че не е нормално да има секс между брат и сестра. Така че за това написах по-горе за да не се изкушаваш не трябва да живеете под един покрив, може да потърсиш и специализирана помощ, но според мен ако си намериш приятелка всичко ще се размине. И пиши на кирилица все пак живеем в България.
Потребителски аватар
miroslaw.ivanow

Мнениеот miroslaw.ivanow » пон, 11 сеп 2017, 20:12

аз постоано съм с момичета и приателка имам ама пак имам сексуалните намерениа
Потребителски аватар
Sebbela

Мнениеот Sebbela » вт, 12 сеп 2017, 11:56

miroslaw.ivanow написа:аз постоано съм с момичета и приателка имам ама пак имам сексуалните намерениа

Ако осъзнаваш че не е правилно и искаш да го преодолееш потърси помощ от специалист ще ти се изяснят много работи. Според мен сестра ти понеже е 6 години по-голяма от теб може би когато е навлязла в пубертета ти си й бил най-лесния сексуален отдушник и оттам идва всичко но най-добре да поговориш със специалист.
Потребителски аватар
Niki

Мнениеот Niki » вт, 12 сеп 2017, 16:54

miroslaw.ivanow написа:аз постоано съм с момичета и приателка имам ама пак имам сексуалните намерениа

Sebbela много правилно ти го каза, ако искаш да го преодолееш търси специалист, не знам какъв съвет търсиш, не вярвам някой нормален да ти каже отиди и го направи със сестра си.
Потребителски аватар
miroslaw.ivanow

Мнениеот miroslaw.ivanow » ср, 13 сеп 2017, 23:39

Sebbela написа:

Ако осъзнаваш че не е правилно и искаш да го преодолееш потърси помощ от специалист ще ти се изяснят много работи. Според мен сестра ти понеже е 6 години по-голяма от теб може би когато е навлязла в пубертета ти си й бил най-лесния сексуален отдушник и оттам идва всичко но най-добре да поговориш със специалист.

да толкова е по голяма от мен добре съгласявам се с теб за тогава а за сега не мога да си го обесния дрехи които са по нея клинове които и очертават срамните устни и къде да го търсиа тоя специалист поне ми го обесни за сега защо го прави това (thinking) (thinking)

Върни се в “Форум за секс, първи път, сексуални проблеми, сексуални приключения, изневяра”