Закуска за шампиони

Дискусии за фитнес, бодибилдинг и силовите спортове. Всичко което ви интересува за тренировки, хранене и хранителни добавки.
ivojivkov

Закуска за шампиони

Мнениеот ivojivkov » съб, 16 дек 2017, 21:39

Често се опитвам да закусвам здравословно. Събота и неделя си правя страхотни закуски, но през седмицата нямам време за подобни неща. Трениращите какво закусвате?
Потребителски аватар
joro

Re: Закуска за шампиони

Мнениеот joro » нед, 17 дек 2017, 10:39

И аз нямам време сутрин, обикновено ставам в последния момент и заминавам за работа. Поръчвам си от https://healthstore.bg/proteini/zdravoslovni-hrani протеинови барчета и си имам за всеки ден за закуска. Ако не хапвах барчета, сигурно щях да си купувам закуски, което не е окей.
Потребителски аватар
Niki

Мнениеот Niki » нед, 17 дек 2017, 11:25

joro написа:И аз нямам време сутрин, обикновено ставам в последния момент и заминавам за работа. Поръчвам си от https://healthstore.bg/proteini/zdravoslovni-hrani протеинови барчета и си имам за всеки ден за закуска. Ако не хапвах барчета, сигурно щях да си купувам закуски, което не е окей.

Нещо нямам достъп до този линк. Иначе умните хора казват, че закуската е най-важното хранене за деня. Аз не съм закусвал от години, най-много някоя лъжица с мед да изям сутрин.
Потребителски аватар
joro

Мнениеот joro » пет, 29 дек 2017, 12:16

Странно, аз го отварям без проблем. Пробвай в инкогнито режим или от друг браузър.
Потребителски аватар
Niki

Мнениеот Niki » пет, 29 дек 2017, 13:06

joro написа:Странно, аз го отварям без проблем. Пробвай в инкогнито режим или от друг браузър.

:) Да днес го отварям, изглежда сайта е бил натоварен.

Върни се в “Форуми за фитнес, бодибилдинг, спортуващи”