Влюбен съм в гаджето на мой близък приятел

Дискусии за проблеми и преживявания, любови и раздели при юношите.
Vlad5742

Влюбен съм в гаджето на мой близък приятел

Мнениеот Vlad5742 » съб, 20 яну 2018, 11:37

Здравейте! Аз съм на 16 години и имам следния проблем. Уча в училище без момичета и да се запозная с момиче е рядкост. Обаче с един мой приятел решихме да се разходиме до някакъв негов приятел който щял да ни запознае с момичета. Запознахме се с едно момиче започнахме да си говорим да си чатим да излизаме и т. н. Опознахме се и започнах да я харесвам. Приятелят ми също я хареса. Снощи щях да й кажа че я харесвам и искам да сме повече от приятели но точно преди да й пиша приятелят ми звънна по телефона и каза че тя и той вече са заедно. Не искам да го загубя като приятел но какво да направя като я харесвам. От снощи той ми стана казано с една дума неприятен. Дори да приема тази връзка макар и трудно ако я приема всеки ден ще живея с мисълта и надеждата да се разделят.
Потребителски аватар
uncurajo

Re: Влюбен съм в гаджето на мой близък приятел

Мнениеот uncurajo » съб, 20 яну 2018, 12:28

Vlad5742 написа:Здравейте! Аз съм на 16 години и имам следния проблем. Уча в училище без момичета и да се запозная с момиче е рядкост. Обаче с един мой приятел решихме да се разходиме до някакъв негов приятел който щял да ни запознае с момичета. Запознахме се с едно момиче започнахме да си говорим да си чатим да излизаме и т. н. Опознахме се и започнах да я харесвам. Приятелят ми също я хареса. Снощи щях да й кажа че я харесвам и искам да сме повече от приятели но точно преди да й пиша приятелят ми звънна по телефона и каза че тя и той вече са заедно. Не искам да го загубя като приятел но какво да направя като я харесвам. От снощи той ми стана казано с една дума неприятен. Дори да приема тази връзка макар и трудно ако я приема всеки ден ще живея с мисълта и надеждата да се разделят.

Това се случва много често в живота. Според мен не избързвай с решения, изчакай известно време. Виж дали наистина приятелят ти и момичето наистина са заедно, защото е възможно да е усетил че я харесваш и да е избързал да ти каже че ходят заедно. Изчакай и виж какви са им отношенията момичето харесва ли го и т.н. И още нещо, много по-важно в случая е какво е отношението на момичето към теб, а не твоето към нея. Защото дори и да я харесваш, ако тя няма отношение към теб най-много само да си развалите приятелството с приятеля си.
Vlad5742

Мнениеот Vlad5742 » съб, 20 яну 2018, 13:00

Тя потвърди че са заедно но не знам какви чувства има тя към мен. Как да разбера?
Потребителски аватар
uncurajo

Мнениеот uncurajo » съб, 20 яну 2018, 17:20

Vlad5742 написа:Тя потвърди че са заедно но не знам какви чувства има тя към мен. Как да разбера?

Щом е потвърдила че са заедно най-коректно е да им оставиш известен период от няколко месеца. Времето ще покаже дали са един за друг. Ако връзката им се окаже повърхностна след време можеш да опиташ своя шанс. През това време ще разбереш дали момичето има интерес към теб. Това можеш да го разбереш по много неща, как те гледа, изслушва ли те, смее ли се на шегите ти.
Vlad5742

Мнениеот Vlad5742 » съб, 20 яну 2018, 21:58

Ами изслушва ме смее се на шегите ми не съм сигурен как трябва да ме гледа но...
Потребителски аватар
uncurajo

Мнениеот uncurajo » нед, 21 яну 2018, 11:16

Vlad5742 написа:Ами изслушва ме смее се на шегите ми не съм сигурен как трябва да ме гледа но...

Ти спомена, че момичето е потвърдило, че са заедно с приятеля ти, как стана това, ти ли я попита?
Потребителски аватар
arabella

Мнениеот arabella » пон, 22 яну 2018, 13:26

Vlad5742 написа:Ами изслушва ме смее се на шегите ми не съм сигурен как трябва да ме гледа но...

:) Само момичето може да реши с кой от двамата да бъде. И не се притеснявай тепърва ще срещаш красиви момичета, в които да се влюбваш.

Върни се в “Форум за тийнейджъри”